Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mikrokawalerka, ul. Galla Anonima

Galla Anonima, Sztum, pomorskie

  • 173 000 zł
  • 20,90 m²
  • 8 277,51 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Gorzejews...

Skontaktuj się

Mikrokawalerka, ul. Galla Anonima

Galla Anonima, Sztum, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

173 000 zł

20,90 m²

8 277,51 zł/m²

Mikrokawalerka, ul. Galla Anonima

Zaktualizowane: 11 maja 2026

173 000 zł 20,90 m² 8 277,51 zł/m²

Piętro:
1
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: mikrokawalerka na sprzedaż
  • Cena: 173 000 zł (8 277,51 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 20,90 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: kamienica
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1, narożne, jednopoziomowe
  • Czynsz: 121 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: elektryczne
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: KB NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 05/2026

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa okazja! Komfortowe, nowoczesne studio po generalnym remoncie idealne na start lub inwestycję , Sztum, ul. Galla Anonima 7

Gotowe do zamieszkania od zaraz Energooszczędne Po remoncie 2024 Zabytkowa kamienica w centrum miasta

Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jest nowoczesne, tanie w utrzymaniu, a jednocześnie mieści się w przepięknej, historycznej części miasta?

To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. (...)